Karrier

ÚJ KARRIER LEHETŐSÉG!
Legyél Crystal Nails-es OKTATÓ!

(OKJ-s Kézápoló és műkörömépítő és -vagy OKJ-s Lábápoló)
Van 3 év szakmában szerzett tapasztalatod?
Vagy már oktattál is?

Nálunk lehetőséged van arra, hogy kitanuld az oktatás fortélyait.
Az oktatást követően azonnali munkakezdési lehetőség!

Ha érdekel ez a nagyszerű munkakör, keresd fel egy rövid bemutatkozással és önéletrajzoddal az alábbi e-mail címre írva cégünket:
iskola2@deja-vu.hu  - a tárgy mezőbe kérlek, tüntesd fel: "szakoktató lennék"

Kaposvári műköröm alapanyag szaküzletbe TELJES munkaidőben eladót keresünk!

Amit kínálunk:
-stabil háttérrel rendelkező cég
-biztos havi megbeszéltek szerinti bér kifizetés
-kellemes munkakörnyezet
-fejlődési, előre lépési lehetőség
-fiatalos csapat

Amit elvárunk:
-műköröm alapanyagok alapszintű ismerete
-rugalmasság
-megoldás orientált hozzáállás
-terhelhetőség
-kommunikációs készség
-megbízhatóság
-kulturált megjelenés
-vevőközpontú hozzáállás
-office, egyéb számítógépes programok használata alapszinten

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, végzettség, B kategóriás jogosítvány előny de nem feltétel.
Küldd el fényképes önéletrajzod a helyimunka@gmail.com címre, a betölteni kívánt pozíció megjelölésével (Kaposvár eladó).

  • Elérhetőségeink

  • Deja-Vu Dream Kft.
  • 7400 Kaposvár, Lonkahegy 15.
  • info@deja-vu.hu
  • +3620/2049579
  • facebook
  • Felnőttképzési nyilvántartási szám: E-000849/2014